Autosedačka Meteorit space black isofix

Kód: 36649
Neohodnotené
€241,50 €201,25 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Detská autosedačka od narodenia do 12 rokov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská autosedačka CARRELLO Meteorit CRL-16001 s isofixom.

Detská autosedačka CARRELLO Meteorit CRL-16001 v sebe spája pohodlie, spoľahlivosť a bezpečnosť. Tento model je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhodobé používanie pre dieťa. 

Vyhovuje najnovšej certifikačnej norme v európskych krajinách - I-SIZE R129/03. Vybavené pokročilými technológiami bezpečnosti, pohodlia a jednoduchého použitia. 

Disponuje ochranou proti bočnému nárazu (SPS), systémom Isofix, podporou a otáčaním o 360°. 

Zabezpečuje správnu a bezpečnú prepravu detí od narodenia do 15 mesiacov (40-105 cm) proti smeru jazdy, potom až do výšky 150 cm (teda do cca 12 rokov) - po smere jazdy. 

Poťah autosedačky je vyrobený z hypoalergénnej látky s použitím Memory Foam," ktorá sa prispôsobí tvaru tela, umožňuje pokožke dieťaťa dýchať a podporuje optimálnu termoreguláciu. Nastaviteľná opierka zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky a zabraňuje nakláňaniu a otáčaniu v prípade nehody. Má označenie pre správnu/nesprávnu inštaláciu podpery.

Nárazník platformy sa prispôsobuje podľa uhla sklonu operadla autosedačky, čo umožňuje plynulé a ničím nerušené otáčanie sedadla a poskytuje dodatočný priestor pre nohy dieťaťa.

Možnosť otáčania sedadla 360 stupňov umožňuje rodičom pohodlne umiestniť a zaistiť dieťa, zatiaľ čo nastaviteľná výška opierky hlavy a uhol sklonu sedadla umožňujú prispôsobenie podľa toho, ako dieťa rastie.

Nastaviteľný bezpečnostný pás, ramenné vypchávky s protišmykovým povrchom a vodidlá pásov robia cestu bezpečnou a pohodlnou Tlačidlo na uvoľnenie bezpečnostných pásov Na strane autosedačky smerujúcej k dverám auta je inštalovaný dodatočný ochranný prvok proti bočnému nárazu, ktorý znižuje vzdialenosť medzi autosedačkou a dverami auta a minimalizuje posunutie v prípade bočného nárazu. Pôsobí ako deformačná zóna pre auto a absorbuje energiu bočného nárazu. 

• Štandard I-SIZE R129/03

• Výška dieťaťa 40-150 cm

• Inštalácia do auta: trojbodový pás do auta, ISOFIX, opora

• Bezpečnostné pásy: päťbodový pás

• Nastaviteľná opierka hlavy, mäkká podložka opierky hlavy

• Bočná opierka: áno

• Opierka /poloha spánku: áno

• Odnímateľný poťah: áno"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: