Autosedačka octopus midnight black isofix

Kód: 13984
Neohodnotené
€185 €154,17 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia

Detská bezpečná autosedačka s isofixom a so štandardom I-SIZE. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská autosedačka CARRELLO Octopus CRL-16002 s oporným stojanom.

Detská autosedačka CARRELLO Octopus CRL-16002 v sebe spája pohodlie, spoľahlivosť a bezpečnosť. 

Tento model je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. 

Vyhovuje najnovšiemu certifikačnému štandardu v európskych krajinách - I-SIZE R129/03, vybavený pokročilými bezpečnostnými technológiami, komfortom a užívateľskou prívetivosťou. 

Disponuje ochranou proti bočným nárazom (SPS), systémom Isofix, oporným stojanom a otáčaním o 360°. Zabezpečuje správnu a bezpečnú prepravu detí od narodenia do 15 mesiacov (40-105 cm) proti smeru jazdy, potom až do výšky 150 cm (teda do cca 12 rokov) - po smere jazdy. 

Prispôsobuje sa tvaru tela a umožňuje pokožke dieťaťa dýchať, čím podporuje optimálnu termoreguláciu. Nastaviteľný oporný stojan poskytuje dodatočnú stabilitu autosedačke a zabraňuje nakloneniu a otáčaniu v prípade nehody. Plošinový nárazník je nastaviteľný podľa uhla sklonu operadla autosedačky, čo umožňuje plynulé otáčanie sedadla bez prekážok a poskytuje dodatočný priestor pre nohy dieťaťa. 

Možnosť otáčania sedačky o 360 stupňov umožňuje rodičom pohodlne usadiť a pripútať dieťa, zatiaľ čo nastaviteľná výška opierky hlavy a uhol sklonu sedadla umožňujú prispôsobenie podľa rastu dieťaťa. Nastaviteľný bezpečnostný pás, ramenné vypchávky s protišmykovým povrchom a vodidlá pásov zaisťujú bezpečnú a pohodlnú cestu. 

Dodatočný ochranný prvok pri bočnom náraze je inštalovaný na boku autosedačky vedľa dverí auta, čím sa zmenšuje vzdialenosť medzi autosedačkou a dverami a absorbuje sa energia bočného nárazu.

• Štandard I-SIZE R129/03

• Výška dieťaťa 40-150 cm

• Inštalácia do auta: 3-bodový pás do auta, ISOFIX, oporný stojan

• Bezpečnostné pásy: 5-bodový pás

• Nastaviteľná opierka hlavy, mäkká podložka opierky hlavy

• Bočná opora: áno

• Poloha ľahu/spánku: áno

• Odnímateľný poťah: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: