Jedálenská stolička picolo pink 4v1

Kód: 13568
Neohodnotené
€46,50 €38,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Stolička na kŕmenie PICOLO je napriek svojej minimalistickej podobe multifunkčným produktom.

Detailné informácie

Podrobný popis

PICOLO sa nazýva vysoká stolička 4 v 1, pretože sa dá použiť 4 rôznymi spôsobmi:

Vysoká voľne stojaca vysoká stolička - V tejto konfigurácii má vysoká stolička dlhé nohy a namontovaný podnos. Vysoká stolička poskytuje väčšie pohodlie rodičom pri kŕmení dieťaťa a robí dieťa v podobnej výške ako jeho rodičia sedia pri stole. Vďaka nastaviteľnému podnosu nemusí byť stolička umiestnená vedľa stola, takže ju môžete pohodlne nakŕmiť v každej situácii.

Vysoká stolička na kŕmenie prisunutá k stolu - V tejto konfigurácii môžete vybrať podnos a pridať stoličku na dosku stola. Dieťa tak môže jesť svoje jedlá spolu s rodičmi pri jednom stole. Bezpečnosť vášho dieťaťa zaisťujú 5-bodové bezpečnostné pásy a špeciálna ochrana rozkroku, ktorá zabráni skĺznutiu dieťaťa zo sedačky.

Nízka samostatne stojaca vysoká stolička - V tejto konfigurácii má vysoká stolička krátke nohy a namontovaný podnos. Opierku nôh možno namontovať alebo odstrániť v závislosti od výšky dieťaťa. Stolička v tejto podobe umožňuje pohodlne nakŕmiť o niečo väčšie dieťa, ktoré už chodí samo. Vďaka možnosti pripútania dieťaťa pásmi a zaistenia vaničkou bude pre vás jednoduchšie držať ho na jednom mieste pri kŕmení.

Nízka stolička - V tejto konfigurácii má stolička krátke nohy. Opierka nôh, vanička a bezpečnostné pásy sú odstránené. Je určený pre staršie deti a nie nevyhnutne na kŕmenie. Môže fungovať ako samostatný detský nábytok.

HLAVNÉ VÝHODY:

Jednoduché čistenie - Detská stolička PICOLO má estetické, ľahko čistiteľné čalúnenie vyrobené z ekologickej kože v troch módnych pastelových farbách. Nečistoty a zvyšky jedla ľahko odstránite vlhkou handričkou. Vonkajší zásobník možno rýchlo a ľahko vybrať a vyčistiť.

Bezpečné - Bezpečnosť vášho dieťaťa zaisťujú 5-bodové bezpečnostné pásy a špeciálna ochrana rozkroku, ktorá zabraňuje skĺznutiu zo sedačky. Široký rozostup nožičiek a veľké protišmykové gumené zarážky zaisťujú stabilitu stoličky aj pri nepokojnom dieťati.

Pohodlné - Škrupina sedačky je profilovaná tak, aby poloha dieťaťa bola pohodlná a stabilná. Bezpečnostné pásy sú výškovo nastaviteľné, takže nebudú dieťa škrípať. Navyše sú vyrobené z husto tkaných hladkých pások, ktoré nebudú odierať jemnú detskú pokožku. Čalúnenie je mäkké vďaka penovej podložke. Široká pohodlná opierka nôh poskytuje nohám dieťaťa stabilnú oporu.

Funkčné - Stoličku PICOLO používajte 4 rôznymi spôsobmi v závislosti od situácie a výšky dieťaťa. Vďaka košíku na drobnosti zavesenom pod sedadlom môžete mať potrebné príslušenstvo vždy po ruke.

Skladanie - Vďaka ľahko použiteľnému systému skladania nezaberie stolička PICOLO veľa miesta, keď ju nepoužívate. Stačí stlačiť tlačidlá na bokoch sedadla a zložiť nohy vo vysokej aj nízkej konfigurácii stoličky.

Dvojitý podnos - Vďaka použitiu dvoch podnosov je vaša stolička ešte praktickejšia. Možnosť rýchleho vybratia vonkajšieho zásobníka urýchľuje čistenie po jedle, zatiaľ čo hlavný zásobník stále chráni vaše dieťa. Oba podnosy je možné vybrať a stoličku presunúť priamo na dosku stola.

Technické špecifikácie:

Určené pre: deti od 6 mesiacov do hmotnosti 15 kg

Rozmery vysokej stoličky:

Dĺžka: 70 cm

Šírka: 56 cm

Výška: 92 cm

Výška vaničky (od zeme): 74 cm

 

Rozmery nízkej stoličky:

Dĺžka: 42 cm

Šírka: 49 cm

Výška: 65 cm

 

Rozmery sedadla:

Šírka: 29 cm

Hĺbka: 26 cm

Výška chrbtovej opierky: 36 cm

 

Vzdialenosť medzi podnosom a operadlom: 21 cm - 27 cm

Bezpečnostná norma - EN 14988

Hmotnosť: 3,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: