Kočík julie one black

Kód: 13239
Neohodnotené
€186,50 €155,42 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Julie One je ľahký a vrtký kočík so širokými možnosťami nastavenia a bohatou sadou príslušenstva. Kočík bol navrhnutý pre dojčatá od prvých dní ich života až do 22 kg, takže Julie One ich bude sprevádzať roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka regulácii operadla zo sedu do polohy ležmo (pomocou jedinečného gombíka) a reguláciu opierky nôh je Julie One pohodlná v každej situácii.

Sieť v operadle zaisťuje dokonalú cirkuláciu vzduchu počas teplých dní. Sieť umožňuje rodičovi skontrolovať, či dieťa nepotrebuje žiadnu pomoc. Hlboká strieška s oknom chráni dieťa pred slnečnými lúčmi, dažďom a vetrom.

Strieška je tiež vybavená predĺžením. Bezpečnostné madlo možno otvoriť z oboch strán . Na madle je tiež ďalšia odnímateľná ochrana.

Predné kolesá umožňujú ľahké manévrovanie a poskytujú kočíku neuveriteľnú obratnosť. Gumovo-polyuretánové kolesá zaručujú trvanlivosť, stabilitu a odolnosť proti opotrebovaniu. Tlmiče na všetkých kolesách výrazne znižujú otrasy pri jazde na nerovnom povrchu a pohodlná brzda zaručuje vynikajúcu ovládateľnosť. Kolesá sú oveľa väčšie ako u väčšiny takých kompaktných kočíkov - 15 cm (vzadu), 13 cm (vpredu).

Rýchly systém skladania jednou rukou umožňuje skladanie kočíka do kompaktných rozmerov: 51 x 61 x 24,5 cm, čo v kombinácii s extrémne nízkou hmotnosťou (6,65 kg) činí Julie One skvelú na cestovanie.

Priložený vak navyše uľahčuje prepravu. Skladaný kočík je stabilný, čo znižuje riziko znečistenia.

Vďaka bohatej sade doplnkov - nánožník, sieťka proti hmyzu a držiak na pitie je kočík vhodný pre všetky poveternostné podmienky.

Zatvárateľné vrecko na zadnej strane kočíka je ideálne pre uloženie malých predmetov - telefónu, peňaženky alebo malých hračiek.

Ideálne pre cestovanie - nízka hmotnosť a malé rozmery po zložení

Rozsah nosnosti až 22 kg

Nastavenie operadla zo sedu do polohy ležmo pomocou špeciálneho gombíka.

Vzduchová sieť v operadle.

Rukoväť a predná zábrana potiahnutá ekokožou.

Kolesá s guličkovými ložiskami a tlmičmi.

Predĺžená strieška s oknom

Prepravná taška v sade

Užitočné vrecko a priestranný nákupný košík

Bohatá sada: držiak nápojov, nánožník a sieť proti hmyzu

Vek: 0-48 mesiacov

Rozsah nosnosti: až 22 kg

Rozmery: 101 x 50,5 x 76 cm (zložený: 60 x 50 x 29 cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: