Kočík ONLY 219 chic brown

Kód: 13052
Do vypredania zásob
Neohodnotené
€549 €457,50 bez DPH
Do vypredania zásob
Možnosti doručenia

Kompaktný kočík 2 v 1 (pri dokúpení autosedačky 3 v 1 ), postačujúci na celý čas kočíkovania (do 22 kg), bez toho, aby ste ho museli vymeniť za menší kočík.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kočík espiro ONLY nová kolekcia 2022.
Vytvorený s úmyslom slúžiť rodičom a deťom počas prvých 4 rokov života bez toho, aby ho bolo potrebné nahradiť ľahšie použiteľným kočíkom.

Ultra kompaktná konštrukcia na nafukovacích kolesách.
Aby bol kočík čo najjednoduchší na používanie, je rám vyrobený z ľahkého hliníka, ktorý sa dá jedným pohybom ruky zložiť na minimálnu veľkosť, čo uľahčuje pohyb a uloženie vo vodorovnej aj zvislej polohe. Konštrukcia váži iba 7 kg. Konštrukciu je možné skladať aj s športovou verziou.

Vanička kočíka espiro Only 2022 váži iba 3,9 kg a je priestranná. Navyše má dvojitý ventilačný systém, ktorý zaistí tepelný komfort počas horúceho počasia. A v chladnejších dňoch je možné rozšíriť striešku so špeciálnym krytom na zips a magnetickým golierom. Veľkou výhodou je kvalitný matrac a odnímateľná výstelka z mäkkého a deťom príjemného materiálu. Vanička má doplnkovú striešku a zabudovanú sieťku proti hmyzu - v lete nie je potrebné používať ďalšie príslušenstvo chrániace pred svetlom alebo hmyzom. Model Only 2022 má v súprave aj adaptéry na zvýšenie vaničky.
Strieška vaničky sa dá rozšírit na velkosť XL a má zabudovanú ventilačné okienko zabezpečené sietkou.
V modeli Only 2022 má vanička moderný ventilačný systém - panoramatické vetracie okienko, ktoré batoľaťu zabezpečí v lete primeraný tepelný komfort.

Keď bábätko začne samo sedieť a pozorovať svet, potrebuje kočík s bezpečnou a pohodlnou športovou verziou. Preto má model Espiro only 2022 sedaciu časť, ktorú je možné namontovať oboma spôsobmi: v smere aj proti smeru jazdy. Tí najmenší sa často cítia bezpečne, keď vidia svojich rodičov na prechádzkach, a keď je dieťatko staršie, najviac ho zaujíma svet okolo. Ďalšou výhodou sedacej časti je, že opierka nôh, operadlo (nastavitelná do troch polôh), strieška, popruhy sú plne nastaviteľné a dajú sa ľahko a rýchlo prispôsobiť potrebám rastúceho dieťaťa. Chrbtovú opierku je možné nastaviť do rovnej polohy, aby dieťa pri dlhých prechádzkach pohodlne spalo. Strieška športovej verzie má pozorovacie okienko zabezpečené sieťkou, ktorá slúži aj ako ventilačné okienko. Dôležité pre rodičov - táto multifunkčná sedacia časť váži len 4 kg.

Všetky kolesá sú amortizované. Predné kolesá a majú blokádu s osou otáčania 360°. Kočík má tiež veľmi priestranný kôš, do ktorého sa zmestí množstvo príslušenstva a kryt na zips ho chráni pred vypadnutím. Konštrukcia je vybavená aj obojstranným držiakom na poháre.

Teleskopická rukoväť z ekokože robí s kočíkom pohodlnú manipuláciu pre vyšších aj nižších rodičov.

S kočíkom je dodávané:
- adaptére na zvýšenie vaničky
- držiak na nápoje
- prebaľovacia podložka
- taška na prislušenstvo
- kryt na vaničku
- matrac vo vaničke
- nánožník na športový kočík

Rozmery (v x d x š):
Kočík s vaničkou: 110 x 90-101 x 60 cm / 10,9 kg
Vanička: 63x 74 x 34 cm / 3,9 kg
Športový kočík: 110 x 90-101 x 60 cm /11,1 kg
Sedadlo: 48 x 25 x 34 cm / 4,1 kg
Zložený so sedadlom: 33 x 70 x 60 cm / 11 kg
Zložená konštrukcia: 33 x 70 x 60 cm / 7 kg
Predné kolesá: 17,5 cm
Zadné kolesá: 25,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: