Odrážadlo/ detský bicykel tremix up magnetic 6v1

Kód: 13581
Neohodnotené
€86 €71,67 bez DPH
Nedostupné
Možnosti doručenia

TREMIX UP je detský bicykel 6 v 1. Vďaka mimoriadne jednoduchému patentovanému systému zmeny funkcií bicykla je možné TREMIX UP používať 6 rôznymi spôsobmi v závislosti od veku dieťaťa a jeho schopností.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je určený pre deti vo veku od 1 do 5 rokov. Vďaka tomuto inovatívnemu riešeniu bicykel rastie s dieťaťom a zároveň mu uľahčuje učenie sa bicyklovať. Vďaka kvalitným gumeným plášťom sa bicykel dobre drží na povrchu ako trojkolesová, tak aj dvojkolesová verzia.

 V závislosti od veku vášho dieťaťa môžete bicykel TREMIX používať v jednej z nasledujúcich konfigurácií:

Kočík - pre deti vo veku od 1 do 2 rokov. V tejto konfigurácii bicykel nahrádza kočík. Sedačka má chrbtovú opierku s bezpečnostnými pásmi a lem chrániaci dieťa. V zadnej časti bicykla je vodidlo (posunovač) s 3-stupňovým nastavením výšky, vďaka ktorému môže rodič bicykel pohodlne tlačiť a manévrovať. Počas tejto doby sa nohy dieťaťa pohodlne opierajú o pedále namontované pod rámom bicykla, ktoré tvoria opierku nôh.

Trojkolka - pre deti vo veku od 1 do 2 rokov. V tejto konfigurácii má pojazd odmontované pedále, operadlo, bezpečnostný ráfik a vodidlo (tlačidlo) a zadné kolesá sú od seba vzdialené. Bábätko sa pohodlne usadí na nízko položenom sedadle a nožičkami sa pomaly odtláča.

Trojkolka - pre deti vo veku od 2 do 3 rokov. V tejto konfigurácii má bicykel namontované pedále a zadné kolesá sú od seba vzdialené. Operadlo, poistný krúžok a vodidlo (posunovač) sú demontované. Sedadlo je prispôsobené výške dieťaťa tak, aby ľahko dosiahlo na pedále s mierne pokrčenými nohami. Trojkolka je bezpečná a učí hladkému pedálovaniu.

Balančný bicykel - pre deti vo veku od 3 do 4 rokov. Vďaka inovatívnemu patentovanému systému stlačením iba 3 tlačidiel a bez demontáže akýchkoľvek prvkov premeníte trojkolku na praktický edukačný balančný bicykel. Jednoducho pripojte zadné kolesá do jedného stabilného dvojitého kolesa a odstráňte pedále. Pedále sa demontujú stlačením jediného tlačidla a nie sú potrebné žiadne nástroje. Balančný bicykel sa považuje za najlepší spôsob, ako sa naučiť jazdiť na bicykli. Vaše dieťa sa rýchlo naučí balansovať a prechod na bežný dvojkolesový bicykel bude len formalita. V tejto konfigurácii sú pedále, operadlo a vedenie (posun) demontované.

Dvojkolesový bicykel s odstrkovadlom - pre deti od 4 do 5 rokov. Keď sa dieťa učí samostatne jazdiť na bicykli, je dôležité, aby mal rodič možnosť istenia. Vďaka posúvaču namontovanému v zadných častiach bicykla môže rodič udržať bicykel vo vzpriamenej polohe, keď dieťa stratí rovnováhu. V tejto konfigurácii sú pedále namontované v prednom kolese, zadné kolesá sú spojené, sedadlo a riadidlá sú prispôsobené výške dieťaťa. Toto je posledná fáza učenia sa šoférovať.

Dvojkolesový bicykel - pre deti od 4 do 5 rokov. Keď si vaše dieťa osvojí balansovanie na balančnom bicykli a šliapanie na dvojkolesovom bicykli s odstrkovadlom, môže pod drobnohľadom rodiča jazdiť samo. V tejto konfigurácii sú pedále pripevnené k prednému kolesu a sedadlo a riadidlá sú prispôsobené výške dieťaťa, čím vzniká dvojkolesový bicykel poháňaný pedálmi. Vďaka tejto funkcii môže byť TREMIX UP dlho obľúbenou hračkou vášho dieťaťa.

 

Hlavné výhody bicykla 6 v 1 TREMIX UP :

- až 6 rôznych konfigurácií, ktoré vám umožnia používať bicykel po dlhú dobu,

 - jednoduchý a beznástrojový systém premeny bicykla a jeho prispôsobenia veku dieťaťa,

 - gumené pneumatiky s dezénom pre vynikajúcu priľnavosť (Pozor na podobné výrobky s penovými kolesami EVA, ktoré nezabezpečujú priľnavosť na mokrom a klzkom povrchu!),

 - gumové protišmykové rukoväte riadidiel,

 - pevná konštrukcia, ktorá bez problémov unesie váhu aj 5-ročného dieťaťa,

 - nastavenie výšky sedla a vzdialenosti medzi volantom a dieťaťom,

 - vodidlo (tlačidlo) s 3-stupňovým nastavením výšky,

 - športový štýl,

 - ideálny darček pre každú príležitosť,

 - sedlo s odnímateľným operadlom, bezpečnostným krúžkom a bezpečnostnými pásmi.

 

Technické špecifikácie:

Dĺžka: 67 cm

Šírka (verzia trojkolka): 46 cm

Priemer kolies (predné/zadné): 22 cm/18 cm

Šírka kolies: 4 cm

Vzdialenosť od okraja sedadla k rukoväti riadidiel: 24 cm - 27 cm

Vzdialenosť od okraja sedadla k maximálnej vzdialenosti medzi pedálmi: 32 cm - 37 cm

Výška sedadla: 31 cm - 37 cm

Výška vodítka (posunovač): 84 cm - 93 cm

Maximálna hmotnosť dieťaťa: 25 kg

Zhoda s normou: EN 71-1-2-3

CE certifikát - Áno

Hmotnosť: 5,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: