Odrážadlo bart air sporty black

Kód: 13380
Neohodnotené
€86,50 €72,08 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Bart Air je štýlové a dobre navrhnuté odrážadlo, ktoré vám poskytne hodiny úžasné vonkajšie zábavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bart Air je štýlové a dobre navrhnuté odrážadlo, ktoré vám poskytne hodiny úžasné vonkajšie zábavy. Vďaka konštrukcii z horčíka a veľkým možnostiam nastavenia je Bart Air perfektný podporou pre vývoj detí. Rám odrážadlá je vyrobený z jedinečnej zliatiny horčíka vyrobené technológiou bez zvaru.

Poskytuje nielen vynikajúcu odolnosť proti poškodeniu, ale aj veľmi nízku hmotnosť - 3 kg.

Horčíkový rám je o 75% ľahší ako typická oceľ s rovnakou odolnosťou. Kvôli odolnosti proti korózii sa tento materiál používa v lekárskych zariadeniach. Štruktúra rámu je tiež veľmi užitočná pri znižovaní vibrácií a funguje ako prirodzený tlmič nárazov. Vďaka nastaviteľnému sedadlu a riadidlám je Bart pohodlný pre všetky deti. Na rukovätiach sú protišmykové kryty, vďaka ktorým je riadenie bezpečné a jednoduché.

Zámok proti pretočeniu riadidiel znižuje riziko zranenia. Rám je vybavený reliéfy, ktoré slúžia ako stupačky a rukoväť na prenášanie bicykla.

Bart Air bol vybavený nafukovacími 12palcovými kolesami, ktoré poskytujú manévrovateľnosť, ktoré malý vodič potrebuje. Odolné duše a pneumatiky, rovnako ako kovové spojovacie prvky, oceľové ložiská a ráfiky zaručujú vysokú odolnosť proti poškodeniu pri zachovaní nízkej hmotnosti kolesa.

Unikátny horčíkový rám

načerpaná kolesá

Veľmi nízka hmotnosť - 3,8 kg

Rastie s dieťaťom

Protišmykové kryty na riadidlách

Riadidlá a nastavenie sedadla

Pohodlná opierka nôh

Rukoväť pre nosenie

Rozsah hmotnosti: až 30 kg

Kolesá: 12 "

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: