Odšťavovač SAP lis na ovocie

Kód: 13530
Neohodnotené
€105,60 €88 bez DPH
Dostupné na externom sklade 2
Možnosti doručenia

Odšťavovač na ovocie z bohatým príslušenstvom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Odšťavovač Sap

- 40 otáčok za minútu - udržiavanie nízkej teploty šťavy a maximálnej nutričnej hodnoty - jeden z mála s takýmito parametrami.

Mimoriadne všestranné - dokáže pripraviť šťavy, pyré, ovocné, zeleninové a bylinkové sorbety, dokonca aj rastlinné mlieka a hummus.

  • Špičkový výkon - 450 wattov
  • 2 smery otáčania
  • Jednoduchá montáž a čistenie - 3 diely sa ľahko čistia
  • Veľký objem nádrže - 0,9 litra
  • Šťavy ako chcete - nastaviteľná konzistencia šťavy
  • ThermoFuse - automatická regulácia teploty
  • Tichá prevádzka - menej ako 65 dB
  • Vrátane 0,9l fľaše
  • Bez BPA 

Totálny multitasking

S odšťavovačom Sap Slow Revolution Juicer ľahko a pohodlne pripravíte zdravé šťavy z ovocia, byliniek alebo zeleniny.

Napriek veľmi vysokému výkonu sa Sap vyznačuje nízkou spotrebou energie. Zariadenie je vybavené protišmykovými nožičkami a silikónovým odkvapkávacím uzáverom.

Vďaka neuveriteľne silnému motoru si odšťavovač Sap poradí aj s tvrdým ovocím a zeleninou, ako sú jablká, hrušky a cvikla a vytlačí z nich to najlepšie.

Maximálna nutričná hodnota

Zabraňuje tiež vysokej tvorbe peny typickej pre odšťavovače. Šťava z Slow Juiceru je skutočná vitamínová bomba!

Presne tak, ako to máte radi

Sada obsahuje 3 nerezové sitká, ktoré vám umožnia zvoliť si konzistenciu hotovej šťavy podľa vašich aktuálnych potrieb.

Sitko s veľkými okami – ideálne pre slané smoothie s množstvom dužiny, ako aj omáčky a iné husté ingrediencie. Dá sa použiť aj na mousse dezerty a zemiakové placky.

Jemné sitko - ideálne na čisté šťavy s malým množstvom dužiny a na tvrdé ovocie a zeleninu (napr. jablká, cvikla) ​​a citrusové plody. Môžete ho použiť aj na prípravu rastlinného mlieka a tofu.

Hladké sitko - ideálne pre sorbety a peny s hladkou textúrou. Vďaka nej pripravíte domácu zmrzlinu a sorbety, základy pre krémové polievky, pyré a dokonca aj zdravé jedlá pre vaše bábätko v podobe detskej kaše.

Zvyšky – ak chcete z pripravovaných jedál vyťažiť maximum, výslednú kašu môžete využiť na rôzne spôsoby. Odporúčame pridávať do koláčov, ranných ovsených vločiek alebo omeliet. Dužinu uvarte a preceďte cez sitko, aby ste si pripravili zdravý ovocný čaj. Dužinu môžete použiť aj ako prírodnú pleťovú masku.

Extrémne jednoduché čistenie

Odšťavovač  Sap Slow Juicer sa veľmi ľahko čistí. Na rozdiel od iných odšťavovačov a odšťavovačov sa jeho mechanizmus skladá len z 3 častí, čo značne uľahčuje čistenie. Súčasťou balenia je aj špeciálna kefka, ktorá uľahčuje čistenie filtra. Šetríte čas s 3-dielnou konštrukciou, ktorá zaisťuje extrémne rýchlu montáž a demontáž odšťavovača.

Okrem toho má odšťavovač funkciu predčistenia. Stačí do otvoru naliať liter vlažnej vody a stroj zmyje väčšinu zvyškov ovocia a zeleniny.

Spiatočka

V prípade upchatého ovocia alebo zeleniny jednoducho použite spiatočku na uvoľnenie. Netreba si špiniť ruky a vyťahovať zablokovaný predmet! Stačí otočiť voličom pre spätný chod. Potom sa zablokovaná časť vytiahne a môžete pokračovať v odšťavovaní.

Všestranný dizajn

Odšťavovač Sap Slow Juicer bol navrhnutý tak, aby vyzeral dobre v modernej aj tradičnej kuchyni. Neutrálne farebné prevedenie v čiernej a striebornej farbe sa hodí do každej miestnosti.

Bez BPA

V záujme zdravia a životného prostredia sa z potenciálne škodlivého bisfenolu-A nevyrábajú žiadne prvky prichádzajúce do styku s potravinami.

Vezmite si so sebou vitamíny

So Sap si môžete vziať svoje džúsy so sebou - súprava obsahuje aj praktickú 0,9 litrovú fľašu s protišmykovým povrchom.

Technické údaje

Výkon: 150W (max 450W)

Napájanie: 230

V Pracovná rýchlosť: 40 ot./min

Obsah nádoby: 0,9 l

Fľaša na pitie: 0,9 l

Sitá: 3 kusy, rôzne veľkosti otvorov

Základňa: protišmykové podložky

Napájací kábel: 1m

Rozmery: 21,8 x 17,5 x 43cm

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchyňa
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: