Trojkolka haari jeans

Kód: 13384
Neohodnotené
€94 €78,33 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Vďaka všestrannosti a širokým možnostiam regulácie sa trojkolesový kočík Haar prispôsobí dieťaťu a bude jeho spoločníkom pri hraní vonku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka všestrannosti a širokým možnostiam regulácie sa trojkolesový kočík Haar prispôsobí dieťaťu a bude jeho spoločníkom pri hraní vonku.

Unikátna konštrukcia umožňuje Haar byť užitočným po mnoho rokov. Spočiatku slúži ako cyklistický kočík s voľným okolo - sedadlo možno nastaviť dopredu alebo dozadu a rodič ovláda trasu pomocou rukoväte. Keď sa dieťa cíti pripravené na prvú jazdu ako vodič, Haar sa okamžite premení na klasickú trojkolku.

Trojbodové bezpečnostné pásy sú vybavené mäkkými kryty, ktoré chránia citlivú pokožku dieťaťa. Nastaviteľné madlo chráni malého vodiča pred pádom.

Rukoväte na riadidlách sú pokryté protišmykovým materiálom. Skladacia strieška so vzdušnou sietí a oknom chráni dieťa pred intenzívnym slnkom počas horúcich dní. Keď sa slnko skrýva za mrakmi, reflexné prvky na strieške zviditeľňujú Haar. Priestranný kôš a ďalšie taška umožňujú dieťaťu vziať si obľúbené hračky. Držiak na fľašu možné namontovať na riadidlá alebo na rukoväť pre rodičov.

2v1: trojkolesový kočík s voľným okolo a klasická trojkolka

Široká regulácia - nastaviteľné sedadlo, strieška, madlo a rukoväť pre rodičov

Rýchla a jednoduchá montáž

Odolná, príjemná na dotyk a šetrná k pokožke

Skladacia strieška s reflexnými prvkami

Bezúdržbová kolieska z vysoko kvalitného PU

Sada obsahuje košík, tašku a držiak na fľašu

Zadné kolesá s dvoma brzdami

Rukoväť pre prenášanie po zložení

Podnožka pre mladšie deti

Rozsah hmotnosti: až 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: